poniedziałek, 22 czerwca 2009

Letni wypas ultralightowy

Z okazji nadejścia lata (przynajmniej kalendarzowego) wrzuciłem na youtube'a dwa filmiki pokazujące jak spakować się na lato. Dwa filmy dlatego, że nie zmieściłem się w 10 minutach i musiałem je podzielić bo bydle nie przyjmuje dłuższych filmów.
Na pierwszym filmie pokazałem co mam w plecaku. Na drugim to co noszę na sobie.

Nie bijcie mnie za jakość. To moje pierwsze podejście do tematu filmowego. Obiecuję następne filmy nakręcić "z głową" ;) bo na tym mi ją trochę obcięło. Ostatecznie wyszedłem z założenia, że nie moja głowa jest tu najważniejsza tylko to co w plecaku. Miłego oglądania (przynajmniej taką mam nadzieję).


4 komentarze:

Pawel pisze...

A mnie ciekawi jak sobie radzisz ze spaniem w ponczo namiocie w czasie deszczu. A konkretnie z wodą podchodzącą pod namiot. Kopiesz rowki dookoła namiotu?

Piotr Antkowiak pisze...

W życiu miałem raz tylko tę wątpliwą przyjemność okopywania namiotu w środku nocy. Od tamtego czasu wolę wybrać miejsce gwarantujące odprowadzenie wody niż nosić saperkę.

Pawel pisze...

A co podkładasz pod matę?

Piotr Antkowiak pisze...

Pod matę podkładam przyciętą na wymiar folię NRC (koc ratowniczy). Jest już tak zmachana, że nawet nie hałasuje, trzyma wilgoć a to najważniejsze.